Hakkımızda

# Misyonumuz


MB DESIGN; 20 senelik tecrübesini işlerine yansıtan, sektördeki her türlü gelişme ve yeniliğe açık bakış açısı ile çözümler sunabilen, tasarladığı mekanlardaki estetik ve fonksiyon dengesine önem veren, zamansız ve aynı anda zamanı yakalayan mekanlar tasarlayan, hala öğrenmeye açık bir atölye ve mimarlık bürosudur.

Tasarım söz konusu olduğunda; iç mekan, mimarı çevre veya ürün ayırt etmeden çözüme odaklı, her türlü güncel ve teknolojik olanakları kullanarak kendini ifade edebilecek bir anlayışa sahiptir. Projelerin hayata geçirilmesi sürecinde, tecrübe ve vizyon sahibi ekipleri bünyesinde barındırmak suretiyle bu sancılı sureci en iyi ve verimli şekilde kullanmaya gayret eden “mb design”, bilhassa konusunda uzmanlaşmış kişileri en doğru yerlerde kullanarak “sorunsuz” bir çözüm süreci sunmayı hedefler. Aynı bakış açısına sahip veya olmayan, ancak kurulan ilişki sayesinde uyum içinde sürdürdüğü her türlü işi memnuniyet duygusuyla bitirmiş ekibimiz, mimarlık ve tasarım sektörüne vereceği nice hizmetler için gerekli enerji ve tüm bilgi birikimi ile çalışmalarına ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

# Ekibimiz

Example Image #18 MELTEM BAŞAL
kurucu # mimar

İstanbul’da doğdu, İstanbul Teknik Üniversitesi / Mimarlık Fakültesinde 1988 yılında mezun oldu. Çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra, 1998 yılında kendi adını taşıyan firmasını kurdu. Halen bu firmada kurucu ortak olarak çalışmalarına devam etmektedir.
meltem@meltembasal.com

 

FATİH BAŞAL
kurucu # inşaat mühendisi

Ankara’da doğdu. ODTÜ / İnşaat Mühendisliği bölümünden 1988 yılında mezun oldu. Yurt dışı ve yurt içinde çeşitli kurumsal firmalarda çalıştı. 2000 yılında firma bünyesine katıldı. Kurucu ortak ve uygulamadan sorumlu mühendis olarak görev yapmaktadır.
fatih@meltembasal.com
Example Image #18 BURAK KESKİNER
iç mimar

1980 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldu.

Burak@meltembasal.com

 

 

 

HAZEL CABA

iç mimar

Bolu’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi’nin İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2013 yılında mezun oldu.

hazel@meltembasal.com

Example Image #18 EKREM ERALP
iç mimar

1988 yılında İzmir’de doğdu. Bornova Anadolu Lisesi’nde okudu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesinin İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2012 yılında mezun oldu.

ekremeralp@gmail.com